Jалови се сите обиди на криминалната и антизападна ВМРО-ДПМНЕ да го спречи развојот на Општина Прилеп

Писмена реакција на прес од ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп Почитувани, Локалните послушници на Мицкоски и долгогодишни следбеници на криминалните политики на

Повеќе

Фокусирани на барање амнестија, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ја блокираат иднината на Македонија

Нервозните реакции на раководството на ВМРО-ДПМНЕ покажуваат дека опозициската партија се’ уште е заглавена во поразената криминална матрица на Никола

Повеќе